|

Vi støtter i år TV-aksjonen CARE som foregår til søndag - 18.oktober og sendes på NRK1. TV-aksjonen og CARE er gitt nye og unike inntektsmuligheter som er utviklet av mobileAxept.
Vi er stolte av aktivt å være med i den felles nasjonale dugnaden som NRKs årlige TV-aksjonen er.
Nå håper vi at du også vil være med og støtte TV-aksjonen, hvor inntektene går til verdens fattigste kvinner. Det enkleste er å benytte linkene under, eller send:
"CARE" til 1960 og få 5 løpende oppdateringer på SMS om hva ditt bidrag har gått til.
Tjenesten koster kr 40,- pr. melding, totalt kr. 200 som går til CARE.
For å gi en enkelt gave, klikk på linken under: https://secure.mobileaxept.com/ims/care/index.jsp
For å bli en fast CARE-venn, klikk på linken under: https://secure.mobileaxept.com/ims/care/carevenn/index.jsp
Pengene fra TV-aksjonen CARE skal gå til dem som trenger det mest, nemlig verdens fattigste kvinner. Når CARE hjelper en kvinne bruker hun pengene på mat, helsetjenester og utdanning til hele familien.
Ringvirkningene er enorme både for kvinnen selv, hennes familie og lokalsamfunnet. For mer informasjon, se: www.care.no
Takk for din gave til TV-aksjonen CARE,
Vennlig hilsen mobileAxept
|